U heeft een bacheloropleiding op het terrein van bedrijfskunde en/of ICT en werkt sinds enige jaren als professional binnen de ICT sector. De ontwikkelingen op uw vakgebied fascineren u. Uw belangstelling gaat daarbij niet uitsluitend uit naar de technologie, maar vooral ook naar de bedrijfskundige aspecten ervan. Daar ligt ook uw ambitie, u bent toe aan een management- of adviesfunctie op het gebied van ICT, bijvoorbeeld ICT manager, informatiemanager of (senior) ICT consultant.
De Master of Informatics
Met de Master of Informatics maakt u zich de vereiste vaktechnische en adviesvaardigheden eigen en bereidt u zich optimaal voor op een dergelijke carrièrestap. U leert denken en werken vanuit de bedrijfsprocessen en vanuit die achtergrond keuzes te maken over de inzet van ICT. De Master of Informatics kent drie specialisaties, Business and ICT Alignment, ICT Architecture en Global IT Sourcing.
Samenwerking HU – Passionned
De Master of Informatics is deels ontwikkeld in samenwerking met advies- en onderzoeksbureau Passionned. Niet alleen heeft Passionned bijgedragen aan de ontwikkeling van de Master of Informatics, ook geeft Norman Manley, managing partner van Passionned, een aantal colleges van de Master.
Andere opleidingen
Naast de reguliere Master of Informatics biedt de HU ook masterclasses en cursussen aan. Ook Passionned biedt verschillende opleidingen aan zoals “Datawarehousing, ETL en SOA“, “Opleiding Business Intelligence” en Performance Management, Strategiekaarten en KPI’s“.
Meer weten?
Kijk voor meer informatie over de Master of Informatics, de opendagen en informatieavonden, en voor de eerstvolgende startmomenten op www.moi.hu.nl. U kunt ook contact opnemen met de opleidingsmanager van de Master of Informatics, mw. drs. Diana Boekman, 030-230 81 38. Voor meer informatie over de opleidingen van Passionned neemt u contact op met Mirte Huizinga.
